Hakkımızda

akıllı sayaç okuma, metersis, kablosuz sayaç okuma, lora osos, lora ile sayaç okuma, lora ile elektrik sayaç okuma, lora ile su sayaç okuma, mbus sayaç okuma, kablosuz elektrik sayaç okuma, kablosuz su sayaç okuma,

HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

Araştırma geliştirme yapan ve teknik çözümler üreten %100 Türk sermayeli yerli çözümler üreten teknoloji firmasıyız. IOT (Internet Of Things) ürünleri, otomasyon, yazılım ve elektronik ürünler üretip satmaktayız. Sayaç okuma ve tarımsal sayaç otomasyonu olmak üzeri kablosuz otomasyon sistemleri geliştirmekte ve AR-GE çalışmaları yapmaktayız.

10 yılı aşan bilgi birikimimizle Kablosuz Otomasyon Sistemleri, IoT, Sayaç Teknolojileri, Ar-Ge hizmetleri, Akıllı Bina Yönetimleri alanlardın faaliyet göstermekteyiz.Uç noktalardan veri toplama, veri iletişimi, toplanan verilerin görselleştirmesi ve analizi konularında yazılımlar geliştirmekte olup yerli veri toplama cihaz tasarımları gerçekleştirmekteyiz.Müşterilerimizin gelişen teknoloji ile oluşan donanım ihtiyaçlarını karşılıyor ve gelişen zorlukları azaltmaya yardımcı oluyoruz. Yazılımsal ihtiyaçlar için ise gereken zamanı kısaltıyoruz. İnteraktif ve sürekli açık olan iletişim kanallarımız ile teknik destek konusunda ve sorun giderme konusunda müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz.

Başa dön